www.TarkanMania.net
tarkan'ın müthiş açıklamaları!!! Dazenl10
www.TarkanMania.net
tarkan'ın müthiş açıklamaları!!! Dazenl10
www.TarkanMania.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.TarkanMania.net

TarkanMania

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tarkan'ın müthiş açıklamaları!!!

YazarMesaj
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

tarkan'ın müthiş açıklamaları!!! Empty
MesajKonu: tarkan'ın müthiş açıklamaları!!!   tarkan'ın müthiş açıklamaları!!! Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 1:02 am

Tarkan'ın seyahat etmeyi sevdiği yerler tropikal bölgeler. En sevdiği yemek ise makarna...
Tarkan "en"lerini açıkladı.TRT nin aylık dergisine verdiği röportajda, en lerini açıkladı.

- En çok nerelere seyahat etmeyi seviyorsunuz? - En çok tropik yerleri seviyorum. Yağmur Ormanlarını, adaları. Bu yerlerin sıcaklığı, samimiyeti ile ilgili bir şey bu. Ama Avrupa'yı da seviyorum, büyük şehirleri de. Ben dünyayı seviyorum.

- Güçlü olduğunuz taraflarınız ve zayıf bulduğunuz yönleriniz nelerdir? - Azimli ve çalışkan biriyim. Eğer bir şeyi istiyorsam peşinden giderim ve başarana kadar vazgeçmem. Sanıyorum bu benim iyi bir özelliğim, güçlü tarafım. Hep daha fazlasını isterim. Ama bu süreçte zaman zaman gerçekten çok sabırsız, hırçın, karamsar ve içe dönük olabiliyorum. Bunlar da zayıf yönlerim olabilir.

- Müzik dışında zamanınızı nasıl geçirmeyi seviyorsunuz? - Benim hayatım müzik. Müzik düşünmemek için sürekli kendimi engellemeye çalışıyorum, okumayı seviyorum. Zaman zaman resim yapıyorum. Arkadaşlarımla bir araya gelip dışarıda vakit geçirmekten de zevk alırım. Spor, özelikle de koşmak vazgeçilmezlerim arasında yer alıyor.

- İstanbul'da özellikle nerelere gitmeyi seviyorsunuz? - Tekneyle Boğaz turu yapmayı seviyorum. Gittiğim bazı kafeler ve restoranlar var. Belgrad Ormanı'nda yürüyüş yapıyorum arada bir. Sinemaya gitmeyi, arabamla gece İstanbul'u gezmeyi seviyorum.

- Hangi tür müzik dinliyorsunuz? - Her şeyi dinliyorum. Klasik müzik, pop, rock, hip hop, etnik, folk. Sevdiğim sanatçı ve gruplar arasında U2, Madonna, Cold Play, Alicia Keys, Norah Jones, Sezen Aksu, Micheal Jackson, Eminem'mi sayabilirim.

- Yemek yapmaktan hoşlanır mısınız? - En sevdiğim yemek makarna. Yemek yapmayı da çok severim.

- Sizin için hayattaki en önemli başarı hangisidir? - Hayatımdaki her başarının bendeki yeri başkadır. Benim için çok çalışmak ve önsezilerimi dinlemek önemli olan.

- Başarı mı, başarısızlık mı sizi kamçılar? - Her ikisi de. Başarılarımla çok övünüp böbürlenmekle vakit kaybetmek yerine kendimi, daha da geliştirip yeni başarılara doğru yol almaya teşvik ederim hep. Başarısızlıklarımdan ise dersimi alıp, hataların nedenlerini tespit edip, onları tekrar etmemeye ve yeni başarılarla telafi etmeye çalışırım.

- Yoğunluk ve kalabalık içinde ruhunuzu nasıl izole ediyorsunuz? - Derin derin nefes alarak ve düşünceyi durdurmaya çalışarak.

- Huzurlu olmanın sırrı nedir sizce? - Bana göre, kendini tanımak ve anlamaktır. Ve bu süreçte sabırlı ve istikrarlı olmaktır.

- Peki, en çok neyinize güveniyorsunuz? - Önsezilerime.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://tarkanmania.net/

tarkan'ın müthiş açıklamaları!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» San'dan Tarkan'a müthiş cevaplar
» Tarkan'dan müthiş itiraf Hem kadınım, hem erkek
» tarkanın kaçamağı
» Tarkanin sevdiği foto;)
» tarkanın yeni sevgilisi:(