www.TarkanMania.net
tarkanın yeni sevgilisi:( Dazenl10
www.TarkanMania.net
tarkanın yeni sevgilisi:( Dazenl10
www.TarkanMania.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.TarkanMania.net

TarkanMania

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tarkanın yeni sevgilisi:(

2 posters
YazarMesaj
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

tarkanın yeni sevgilisi:( Empty
MesajKonu: tarkanın yeni sevgilisi:(   tarkanın yeni sevgilisi:( Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 4:33 pm

Megastar, geçen ay ilk albümü ‘Acıkolik’i çıkaran Nil Özalp ile aşk yaşıyor. Gizli aşk, Özalp’in şarkı istemek için sanatçının çiftlik evine gittiği günlerde doğdu.

Uyuşturucu operasyonu kapsamında geçen ay gözaltına alınan ve savcılıkta serbest bırakılan Tarkan (38), ‘Acıkolik’ isimli solo albümüyle müzik dünyasına adım atan Nil Özalp (29) ile birlikte. Bir yıl önce ikilinin aşk yaşadığına dair bir haber çıkmış, taraflar yalanlamıştı.

Özalp, beş ay önce albümü için parça istediği Tarkan’ı sık sık Beykoz Öğümce Köyü’ndeki çiftlik evinde ziyaret etmeye başladı. Bir süre sonra iş arkadaşlığı, aşka dönüştü.

- Tarkan gözlerden uzak ilişki yaşadığı Nil Özalp’in albümündeki tüm parçaları dinleyip sevgilisini yönlendirdi. Bununla kalmadı, albüme adını veren ‘Acıkolik’ adlı şarkıyı hediye etti. Gizli aşkı, Tarkan’ın menajeri Uygar Ateş ve en yakın arkadaşlarından başkası bilmiyordu.
- TARKAN gözaltına alınıp serbest bırakıldıktan sonra annesinin evinde dinlendi. Bu süre içinde sevgililer telefonla görüş-tü. Çift, geçen hafta Beykoz’daki çiftlik evinde birbirine kavuştu.
- MEGASTAR Almanya’dan geldiği ve ‘Kıl Oldum Abi’ adlı albümünü çıkardığı günlerde kendisi gibi gurbetçi olan model Jülyet ile flört ediyordu. Şarkıcı, Jülyet’ten ayrıldıktan sonra gazeteci Elif Dağdeviren’le aşk yaşadı. Mayıs 2008’de altı yıldır birlikte olduğu avukat sevgilisi Bilge Öztürk’ten ayrıldı. Adı 17 yaşındaki İsrailli model Liraz Dror ile anıldı.

(Milliyet)
http://tarkanmania.net/
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

MesajKonu: Geri: tarkanın yeni sevgilisi:(   tarkanın yeni sevgilisi:( Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 4:34 pm

hiç inanasım gelmiyo bu habere Sad inşallah doğru değildir yaaaa Sad
http://tarkanmania.net/
**Sarah**
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
**Sarah**

MesajKonu: Geri: tarkanın yeni sevgilisi:(   tarkanın yeni sevgilisi:( Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 5:00 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] cok komik cnm .. dogru olmadigi belli :)))) artik ne yazacaglari sasirdilar uyduruyorlar iste:)))

tarkanın yeni sevgilisi:(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tarkanın kaçamağı
» tarkan yeni yil
» Tarkanin sevdiği foto;)
» tarkanın hamam keyfi
» "Tarkanın avukatı medyaya çaktı,medya susup kaldı."