www.TarkanMania.net
Tarkan: Anneme Koştum, Sarılıp Ağladım... Dazenl10
www.TarkanMania.net
Tarkan: Anneme Koştum, Sarılıp Ağladım... Dazenl10
www.TarkanMania.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.TarkanMania.net

TarkanMania

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tarkan: Anneme Koştum, Sarılıp Ağladım...

YazarMesaj
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

Tarkan: Anneme Koştum, Sarılıp Ağladım... Empty
MesajKonu: Tarkan: Anneme Koştum, Sarılıp Ağladım...   Tarkan: Anneme Koştum, Sarılıp Ağladım... Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:03 pm

Savcılık tarafından serbest bırakılan Tarkan POSTA'ya özel açıklamada bulundu..

GÖZALTINDAYKEN ÇOK SAKİNDİM’

Tarkan perşembe gecesi İstanbul’da yapılan uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınmıştı. 4 gece gözaltında tutulan Tarkan’ı önceki gün savcı serbest bırakmıştı.

Tarkan, POSTA’ya şu özel açıklamayı yaptı: “Serbest kalır kalmaz annemin Kozyatağı’ndaki evine koştum. Gözaltında kaldığım sürede sinirlerime hakim olup hiç ağlamamıştım. Anneme sarılıp uzun uzun ağladım”.

‘EMNİYET’TE MEVLANA OKUDUM’

“Ailem, başıma gelenlerden çok etkilendi. Onları teskin etmek de bana düştü. Eskiden yılın büyük bir bölümünü New York’ta geçirirdim. Artık Amerika’ya gitmeyeceğim. Kapalı yerde kalma korkum olduğu için nezarethane yerine bir odada tutuldum. Evden getirttiğim Mevlana ve felsefe kitaplarını okudum. Olayın etkilerini silmek için psikiyatrıma daha sık gideceğim. Neleri atlattım ben, bu da geçer. Polis bana 29 soru sordu. Bunların arasında kokainle ilgili tek satır yok. Ben kokain kullanmıyorum”.
http://tarkanmania.net/

Tarkan: Anneme Koştum, Sarılıp Ağladım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» This is Tarkan :)
» Tarkan geri dön
» Tarkan'dan fotograf var
» Sadist Tarkan
» SEXY TARKAN