www.TarkanMania.net
tarkan bir başka.. Dazenl10
www.TarkanMania.net
tarkan bir başka.. Dazenl10
www.TarkanMania.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.TarkanMania.net

TarkanMania

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tarkan bir başka..

YazarMesaj
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

tarkan bir başka.. Empty
MesajKonu: tarkan bir başka..   tarkan bir başka.. Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 1:04 am

Yıllar geçtikçe sanatçı kariyeriyle birlikte kişiliği de bir çok sanatçıya örnek olacak şekilde gelişti tarkan'ın.
Sesinin yükseldiğini nerdeyse hiç görmedim ve duymadım. Her zaman çevresine duyarlı olmuştur tarkan. Sanat dünyasından herkesle ilişkileri düzgündür. Kendisini sevmeyen nerdeyse yok dençek kadar azdır onlarda başarısını çekemeyenler diye ikiye ayrılır bence.

Yılardan beri bende işlerini takip eder ve ropörtajlar yaparım. Her zaman kibar her zaman anlayışlıdır. Bizleri istemediği dönemlerde bile kırıcı olmamıştır. Yaptığı her işte kalite var, kalitenin olmadığı yerde de kendisi yok.

Çok çalışıyor çok emek veriyor. Para kazanmak için değil inandığı ve kaliteli işlerde oluyor.. Yılarca saçı, şarkıları, giyimi, imajı her zaman tartışıldı ve tartışılmaya devam edilecek.. En eleştirildiği dönemlerde, yerden yere vurulduğunda bile efendiliğini korudu. İnsan kırmaktansa kendisinin kırılmasına göz yumdu.

O sadece Türkiye'de değil dünyanın bir çok yerinde çok sevilen bir sanatçı. Hiçbir zaman için reklam yapacağım diye kendini küçük düşürmedi. Ama onu küçük düşürmek için çok ayak oyunları yapanlar oldu. Ülkemde tarkan'lar yok denecek kadar az sanatçı var ne yazık ki.

Kendini sanatçı sanan çok insan var yine ne yazık ki.. Onlar şöhretin ve paranın kişiliğine bürünmüş zavallılar. Zaten bir çok gün ne kadar basit olduklarını sergilemekten geri kalmıyor bunlar. Bir önceki yazımda belirttiğim gibi, 'her şey olabilirsin ama star olamazsın'.

Bence gerçek star tarkan. Boşuna 'Mega Star' dememişler. Çakma starlara güzel bir örnektir tarkan. Tabi ki Sezen Aksu ve Ajda Pekkan gibi duayenlerin yanına ve starlık adına yakışan bir isimdir tarkan.

Hüseyin Hatun

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://tarkanmania.net/

tarkan bir başka..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» This is Tarkan :)
» Tarkan'ın ABD planları
» Tarkan Uludağ'da
» TARKAN SOYUNDU
» Herkül Tarkan