www.TarkanMania.net
tarkan göz altına alındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dazenl10
www.TarkanMania.net
tarkan göz altına alındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dazenl10
www.TarkanMania.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.TarkanMania.net

TarkanMania

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tarkan göz altına alındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 posters
YazarMesaj
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

tarkan göz altına alındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: tarkan göz altına alındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   tarkan göz altına alındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 3:04 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı operasyonda şarkıcı Tarkan'ın da aralarında bulunduğu 10 kişi gözaltına alındı.

İstanbul'da uyuşturucu satıcılarını takibe alan Narkotik Şube Müdürlüğü polisleri soruşturmayı derinleştirdi. Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından şarkıcı Tarkan'ın evine baskın düzenlendi. Tarkan'ın İstanbul Ömerli'deki çiftliğinde yapılan aramada bir miktar kokain ele geçirildi. Tarkan gözaltına alınarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Soruşturma kapsamında ararında işadamı ve eski bir milletvekilinin oğlunun da bulunduğu toplam 10 kişinin sorgusuna devam ediliyor. Gözaltına alınanlar arasında Murat E., Eski DYP Milletvekili Rıfat Y.'nin oğlu Gökhan Y. işadamı Fuat M.'nin oğulları Ömer Faruk M. ve Tarık M. de bulunuyor.

AĞABEYİ EMNİYET'TE

Tarkan'ın ağabeyi Hakan Tevetoğlu, bilgi alabilmek için emniyete geldi. Hakan Tevetoğlu basın mensuplarının sorularına, “Şu an ifadesi alınıyor. Konuyla ilgili açıklama yapmak istemiyorum” dedi.

GÖZALTI SAYISI ARTABİLİR

Öte yandan operasyonda gözaltı sayısının artabileceği belirtildi.
http://tarkanmania.net/
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

MesajKonu: Geri: tarkan göz altına alındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   tarkan göz altına alındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 3:06 pm

bu resmen saçmalıık :(Asla inanmıyoruz böyle bir habere.....gündemi değiştirmek için tarkanımı hedef seçtiler...:(allah kahretsin hepsinii:( TARKAAANNNN SANA TAPIYORUUZZZZ.....SANA OLAN SEVGİMİZ SONSUUUZZZZZZZ.....DAİMA ARKANDA OLUCAZZZZZ!!!!YARIN HERŞEY ÇOOOOOOOOOK GÜZEL OLUCAK ..BÜTÜN KALBİMİZLE DUA EDİYORUZ SENİN İÇİNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://tarkanmania.net/
**Sarah**
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
**Sarah**

MesajKonu: Geri: tarkan göz altına alındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   tarkan göz altına alındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 10:52 pm

dualarimizi Allah duydu! tugceee cok sukur [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

tarkan göz altına alındı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» This is Tarkan :)
» SEXY TARKAN
» Tarkan'ın ABD planları
» Tarkan Uludağ'da
» TARKAN SOYUNDU