www.TarkanMania.net
NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? Dazenl10
www.TarkanMania.net
NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? Dazenl10
www.TarkanMania.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.TarkanMania.net

TarkanMania

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI?

2 posters
YazarMesaj
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? Empty
MesajKonu: NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI?   NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 12:00 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Genç popçu Nil Özalp, yeni albümü Acıkolik le birlikte Tarkanın aşkı olarak anılmaya başladı. Nil Özalp Tarkanın aşkı olarak gündeme gelmeyi istemezdim diyerek kafalarda soru işareti bıraktı.

Radyo Klas‘ta Michael Kuyucu‘ya konuk olan Nil Özalp,”Tarkan ile adının anılmasından rahatsızlık duydun mu ?” sorusuna “Gururlandım” yanıtını verdi. Güzel Popçu, Tarkan’dan dolayı değil, aşk haberleri ile gündeme gelen bir insan olmak istememiştim. O anlamda rahatsız oldum.İnsanlar reklam yapıyormuşum diye düşünürler, algılarlar diye üzüldüm” dedi.

Michael Kuyucu‘nun “peki bu Tarkan aşkı asparagas haber mi ?” sorusu üzerine Nil Özalp yanıt vermedi ve “geçelim” diyerek yorum yapmaktan kaçındı.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son TarkanMania tarafından Cuma Nis. 09, 2010 9:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://tarkanmania.net/
ece dilara

ece dilara

MesajKonu: Geri: NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI?   NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 10:31 am

Mad[b][i]çok uyanıksın be nil özalp !
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

MesajKonu: Geri: NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI?   NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 12:17 pm

ece dilara demiş ki:

aaaaaa ece'mmm de gelmiiş yaaa:))) hoşgeldin canım beniimmmmm:)) bu nil uyanıksa biz ondan daha uyanığız NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? 85275 BİZE SÖKMEZ BU NUMARALAR NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? 85275
ece dilara

ece dilara

MesajKonu: Geri: NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI?   NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 12:51 pm

TarkanMania demiş ki:
ece dilara demiş ki:

aaaaaa ece'mmm de gelmiiş yaaa:))) hoşgeldin canım beniimmmmm:)) bu nil uyanıksa biz ondan daha uyanığız NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? 85275 BİZE SÖKMEZ BU NUMARALAR NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? 85275

Smile geldim canım benim:)) kambersiz düğün olurmu yaww?? NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? 85275:D hayırlı uğurlu olsun:) alışmaya çalışıorum şimdi buraya yawaştan çözüyorumm:)
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

MesajKonu: Geri: NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI?   NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 1:03 pm

ece dilara demiş ki:

Smile geldim canım benim:)) kambersiz düğün olurmu yaww?? NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? 85275:D hayırlı uğurlu olsun:) alışmaya çalışıorum şimdi buraya yawaştan çözüyorumm:)

herhalde canım sensiz tarkan forumu olur mu hiççç:)))) Crying or Very sad alışırsın kolayca....:) sen foruma ayak uyduramazsan ben de forumu sana uydururum tatlım merak etmeee NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? 85275 :lol!:
ece dilara

ece dilara

MesajKonu: Geri: NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI?   NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 1:30 pm

TarkanMania demiş ki:
ece dilara demiş ki:

herhalde canım sensiz tarkan forumu olur mu hiççç:)))) Crying or Very sad alışırsın kolayca....:) sen foruma ayak uyduramazsan ben de forumu sana uydururum tatlım merak etmeee NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? 85275 :lol!:

NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI? 85275 way way waayy :)) bunu düşünmen yeter be tuğçem Smile :zuhaha:

NİL’İN TARKAN AŞKI REKLAM MI?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tarkan reklam afişinde
» This is Tarkan :)
» TARKAN SOYUNDU
» Herkül Tarkan
» erotik tarkan