www.TarkanMania.net
Bedelli'den Tarkan da yararlanacak Dazenl10
www.TarkanMania.net
Bedelli'den Tarkan da yararlanacak Dazenl10
www.TarkanMania.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.TarkanMania.net

TarkanMania

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bedelli'den Tarkan da yararlanacak

YazarMesaj
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

Bedelli'den Tarkan da yararlanacak Empty
MesajKonu: Bedelli'den Tarkan da yararlanacak   Bedelli'den Tarkan da yararlanacak Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 12:24 am

Bedelli'den Tarkan da yararlanacak 04.09.1999

Genelkurmay Başkanlığı'nın maddi kaynak yaratmak için hükümete gönderdiği bedelli askerlik tasarısı yasalaşması durumunda, askerliği nedeniyle kamuoyunun gündeminden düşmeyen ünlü pop sanatçısı Tarkan'ın da yüzünü güldürecek. 1 Ocak 1973'ten önce doğan bakaya yükümlülerin yararlanması öngörülen tasarıya göre, 1972 doğumlu Tarkan da bedelli askerlik düzenlemesinden yararlanabilecek. Asker kaçağı olduğu için Türkiye'ye dönemeyen ve vatandaşlıktan atılma ihtimali gündeme gelen Tarkan'ın bedelli askerlik yasası çıkması halinde bir ya da iki aylık vatani görevini yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.

O DA BEKLİYORDU

Tarkan, Askerlik Kanunu'nda değişikliğin konuşulduğu günlerde yurda döneceği sinyali vermişti. Ünlü popçu ‘‘Şimdi ülkem için eksik kalan görevlerimi yerine getireceğim için kendimi mutlu hissediyorum. Türkiye'ye çok uzaklardan tek bir sözcükle seslenmek istiyorum: Hazırım’’ demişti.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://tarkanmania.net/

Bedelli'den Tarkan da yararlanacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» erotik tarkan
» Tarkan'ın ABD planları
» Tarkan Uludağ'da
» TARKAN SOYUNDU
» Herkül Tarkan