www.TarkanMania.net
Tarkanmania Dazenl10
www.TarkanMania.net
Tarkanmania Dazenl10
www.TarkanMania.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.TarkanMania.net

TarkanMania

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tarkanmania

YazarMesaj
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

Tarkanmania Empty
MesajKonu: Tarkanmania   Tarkanmania Icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 10:32 pm

Riza ÖZEL/ ANTALYA
07.08.1997

Yeni albümü ‘‘Ölürüm Sana'' ile zirveyi bırakmadığını kanıtlayan Tarkan, Antalya ****** Stadyumu'nda verdiği konserde hayranlarını çılgına çevirdi. Sahneye bağcıklı bir pantolon ve vücudunu saran bir tişörtle çıkan Tarkan'ın konseri sırasında 50'ye yakın genç kız bayıldı. Görevliler çılgına dönen hayranları kontrol edebilmek için büyük çaba sarfettiler.

İki yıl aradan sonra Police gözlüklerinin sponsorluğunda Antalya'ya gelen Tarkan, 8 bin kişilik ****** Stadyumu'nu tıklım tıklım doldurdu. Saat 21.30'da başlayacak konser için 6 saat öncesinden stadyumu doldurmaya başlayan genç kızlar, yazdıkları pankartlarla sanatçıya duygularını ulaştırmaya çalıştılar.

Sahnede eski ve yeni şarkılarını seslendiren Tarkan'ın erotik dansları, hayranlarını coşturdu. Bu arada Tarkan'ın hemen ardından stadyuma giren ve konseri en önde izleyen Hande Ataizi, gazetecilerin büyük ilgisi ile karşılaştı. Magazin programlarında yaptığı açıklamalarda ‘‘Aşkımı çok yakında görecek. Çok şaşıracaksınız'' diyen Tarkan'ın korumaları tarafından markaja alınan Ataizi, ‘‘Tarkan'ın hayranıyım'' demekle yetindi.

Ankara ve Adana'nın ardından Antalya'da hayranlarının karşısına çıkan sanatçının konser dizisi, 16 Ağustos'ta İstanbul İnönü Stadyumu'nda son bulacak.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://tarkanmania.net/
TarkanMania
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania.net YÖNETİM
TarkanMania

Tarkanmania Empty
MesajKonu: Geri: Tarkanmania   Tarkanmania Icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 10:33 pm

bu haberin gazete küpürünü saklıyorum hala ben....yakında tarayıp eklerim buraya:))) 8)
http://tarkanmania.net/

Tarkanmania
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TarkanMania.net BLOG
» Moskova'da katıldığı bir partiden;) İLK KEZ TarkanMania.net' TE